Posta me besueshmërinë më të madhe në treg.
046 500 501

Rruga Fehmi Lladrovci, Prishtinë, 10000, Kosovë

Na ndiqni në rrjete sociale

Për tu njoftuar me të rejat e fundit dhe ofertat aktive

046 500 501

Të hapur gjatë gjithë javës

Na ndiqni në rrjete sociale
Top
 

Kontakti

Thirr Tani : +383 46 500 501

Ekipi mbështetës i postës tonë është i gatshëm 24 orë në ditë që t`ju ndihmojë.
Orari i punës 24/7

Thirr Tani Depo: +383 43 885 555

Për çdo pyetje rreth magazinimit të produkteve apo depos ndjehuni të lirë të na thirrni
Orari i punës 08:00 - 19:00

Dërgo Mesazhin

Do t`ju përgjigjemi shumë shpejtë